Programy / Internet
TubeDigger 5.4.3.0 (x32/x64)[Multi][Crack + Serial]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2017-12-10 06:54:02
Rozmiar: 25.24 MB
Ostat. aktualizacja:
2017-12-11 19:43:19
Seedów: 133
Peerów: 8


Komentarze: 1

[Request]

"TubeDigger to program służący do pobierania materiałów wideo z ogromnej ilości stron udostępniających ten rodzaj multimediów. Aplikacja pozwala również na nagrywanie wideo, które jest strumieniowane na żywo, np. transmisji z rozgrywek sportowych, show telewizyjnych lub obrazu z kamerki internetowej. Po pobraniu materiałów wideo, można przekonwertować je na cały szereg popularnych formatów A/V.

Narzędzie oferuje dwa tryby: D-L Mode oraz Rec Mode, służące odpowiednio - do pobierania nagrań wideo lub do nagrywania wideo ze strumieni Live. W ustawieniach programu można włączyć także udoskonalone nagrywanie Rec+, które pozwala na wstrzymywanie i wznawianie nagrywania wideo ze strumieni Live oraz jest skuteczne, gdy standardowy tryb Rec się nie sprawdza.

Program pozwala na pobieranie i nagrywanie wideo dostępnego w niemal wszystkich serwisach strumieniujących multimedia, obsługiwane są m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Vevo, Yahoo Movies i wiele innych. TubeDigger posiada moduł przeglądania stron internetowych, który wyświetla interesujące nas witryny w oknie programu (za pomocą Internet Explorer). Moduł wyposażono w pasek adresu oraz podstawowe przyciski nawigacyjne typowej przeglądarki. Po wpisaniu/wklejeniu adresu strony zawierającej dane nagranie oraz otworzeniu jej w module, aplikacja rozpocznie pobieranie materiału wideo dostępnego na tej stronie. Nie ma konieczności jednoczesnego odtwarzania nagrania, chyba że jest to strumień Live i nagrywamy go w trybie Rec Mode. Narzędzie automatycznie wykrywa tytuł, różne rozdzielczości (także HD), bitrate oraz formaty danego wideo, po czym pozwala na pobranie materiału o interesującej nas jakości. W ustawieniach programu można włączyć automatyczną konwersję plików wideo, uruchamianą zaraz po ukończeniu ich pobierania. Dostępna jest również opcja, która pozwala na odtwarzanie nagrań w domyślnym playerze wideo jeszcze w trakcie ich ściągania z Internetu.

Możliwe jest pobieranie wielu plików wideo jednocześnie, wszystkie zadania pobierania zostają wyświetlone w liście operacyjnej programu. Klikając na zadaniach prawym przyciskiem myszki, wyświetlimy menu kontekstowe, pozwalające na zmianę nazwy ściąganego pliku, usunięcie, zatrzymanie lub zakończenie wybranych zadań, skopiowanie adresu URL nagrania do schowka systemowego, usunięcie zadań oczekujących, zatrzymanie, wznowienie bądź skasowanie wszystkich operacji pobierania, a także odtwarzanie wideo w trakcie, gdy nadal ściąga się ono na nasz dysk. Niestety, jeżeli chcemy nagrywać kilka strumieni Live jednocześnie, konieczne jest uruchomienie odpowiedniej liczby instancji programu. Opcję pozwalającą na skorzystanie z wielu instancji TubeDigerra można znaleźć w ustawieniach narzędzia. Interesującą funkcją jest możliwość pobierania napisów, wystarczy włączyć napisy w nagraniu online, a narzędzie zapisze je w formacie SRT (SubRip).

W module Convert przeprowadzimy konwersję plików wideo. Jako plik wejściowy można wybrać zarówno nagranie pobrane za pomocą programu, jak i materiał, który trafił na nasz nośnik danych z innego źródła. Ustawienia konwersji pozwalają na wybór docelowego formatu wideo o różnych rozdzielczościach (także Full HD), zdefiniowanie jakości wyjściowego pliku oraz ustalenie folderu, w którym zostanie on zapisany. Dodatkowo możemy skorzystać z opcji naprawy plików FLV (przydatne zwłaszcza w wypadku plików pozyskanych ze strumieni Live). Obsługiwany jest cały szereg formatów, w tym działających w urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android i Blackberry OS oraz w konsoli Sony PSP. Można również przekonwertować pliki wideo na pliki audio (w ten sposób wyodrębnimy ścieżkę dźwiękową z wideo). Wspierane formaty wejściowe oraz wyjściowe: MP4, AVI, MKV (MPEG4/DivX lub H.264), 3GP, FLV, MP3, OGG, AAC, AC3, MP2, AMR, FLAC, WAV.

Ustawienia programu zawierają następujące opcje: wykrywanie wszystkich dostępnych rozdzielczości/bitrate dla wczytanego wideo, automatyczne rozpoczynanie pobierania, automatyczna konwersja, uruchamianie oczekujących zadań pobierania dopiero po ukończeniu zadań aktywnych, pomijanie ściągania plików mniejszych od podanego przez nas rozmiaru, automatyczne ustalenie jakości dla konwertowanych plików, wyłączenie wykrywania nazw materiałów wideo, nagrywanie Rec+, uruchamianie programu w wielu instancjach, wybór folderu docelowego dla pobieranych nagrań wideo, wykorzystanie serwera proxy/SOCKS (zapewnia większy stopień anonimowości, jak również jest w stanie otworzyć nam dostęp do materiałów przeznaczonych np. tylko dla wybranego kraju), zachowywanie ciasteczek przeglądarki Internet Explorer przy wyjściu z TubeDiggera (dzięki temu nie musimy ciągle logować się w witrynach otwieranych w przeglądarce wbudowanej w program). Warto dodać, że narzędzie można obsługiwać przy pomocy skrótów klawiatury oraz ikonki dostępnej w obszarze powiadomień Windows (okno programu jest minimalizowane do ikonki)."

homepage: http://www.tubedigger.com/

Screen: https://s19.postimg.org/oorqpm1wj/Screen.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • http://ipv4.tracker.harry.lu:80/announce
  • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: mag1cman Data: 2017-12-11 13:12:27

Wielkie g... a nie soft

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrentyorg-com.pl

Najlepsze strony Torrentowe